Для кафе, ресторанів, офісів
Для кафе, ресторанів, офісів

Обладнання в аренду

  Ми надаємо в оренду широкий вибір кавового обладнання. Як Суперавтомати з сенсорним екраном, так і Класичні постові кавомашини у парі з професійною Кавомолкою.

Широкий асортимент продуктів

  Ми пропонуємо вам не тільки якісну каву і складові, а й супутні товари: сиропи, стакани, цукор, мішалки, а також великий вибір барної атрибутики.

Супровід та обслуговування

Візит шеф-бариста раз на тиждень, протягом якого перевіряється якість приготування еспресо, налаштування кавомолок та загальний технічний стан. А також своєчасна доставка продукції.
Мало хто хоче брати кота в мішку. Особливо, коли це стосується не однієї чашки кави на сніданок. А цілого сегменту у вашому закладі.
Розуміючи цей момент, ми завжди проводимо презентацію послуг та товарів у нашому шоурумі.
Майбутні партнери мають змогу спробувати різні купажі кави, подивитись ближче на обладнання та поспілкуватись із спеціалістами, що супроводжуватимуть протягом усього періоду співпраці.

Переваги співпраці з нами:

Ми надаємо в оренду обладнання італійського виробника.
• Фахівці компанії регулярно відвідують наших клієнтів, пропонуючи повний спектр сервісного обслуговування, від дрібного планового ремонту на місці, до капітального ремонту на території нашої майстерні.
• Регулярне навчання вашого персоналу, проведення тренінгів, семінарів для підвищення кваліфікації ваших співробітників.
• Широкий спектр продуктів для приготування гарячих напоїв.
• Ми гарантуємо максимально можливий прибуток при роботі з нашими продуктами.

Що потрібно для співпраці
Що потрібно для співпраці

Оформлення

Залиште заявку на нашому сайті або по телефону чи електронній пошті

Підтвердження

Наш менеджер зв'яжеться з Вами та підготує для Вас найвігіднішу пропозицію, виходячи з ваших потреб. Якщо потрібно, проведе презетацію в нашому шоурумі, або з виїздом до Вас.

Встановлення

Ми в короткий термін встановимо кавомашину у Вашому офісі, кафе, ресторані чи іншому закладі.

Обслуговування

Наш шеф-бариста та сервісний інженер раз на тиждень навідують вас для обслуговування та налаштування кавомашини, а також для доставки необхідних інгедієнтів.